Trwa kurs języka migowego

Trzy osoby na zajęciach z języka migowego, kobieta pokazuje znak litery "B" - zaciśniętą pięść

Studenci oraz pracownicy naszej uczelni mają możliwość uczestniczenia w kursie języka migowego, zorganizowanym przez Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Kurs prowadzi Pan Adam Stromidło, prezes małopolskiego oddziału Polskiego Związku Głuchych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godz. Zapraszamy osoby, które znają podstawy polskiego języka migowego do dołączenia do naszej grupy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z zajęć oraz polecanymi przez Pana Adama materiałami na temat języka migowego. Szczególnie polecamy zapoznać się z filmikami zamieszczanymi na YouTube na kanale Migane Wiersze, które w świetny sposób pokazują język migowy.