Fundacja  Sustinae zaprasza do udziału w projekcie „Absolwencki start do kariery”

Zapraszamy do Projektu „Kwalifikacje-kompetencje-doświadczenie. Absolwencki start do kariery” który realizowany jest przez Fundację Sustinae w okresie od 1 października 2023 r. do 30 września 2024 r. (II etap).

Plakat projekty Absolwencki start do kariery

Projekt przewiduje:

• Diagnoza aktualnej sytuacji zawodowej wraz z przygotowaniem Indywidualnego Planu Działania,
  • Wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery,
  • Grupowe warsztaty umiejętności psychospołecznych i treningów pracy,
  • Wsparcie asystenta rynku pracy w znalezieniu odpowiedniego miejsca zatrudnienia (pośrednictwo pracy),
  • Poradnictwo specjalistyczne (np. prawnik, terapeuta, coach, trener aktywizacji) – w razie potrzeby
  • Udział w szkoleniu zawodowym zmierzającym do uzyskania, podniesienia lub zmiany kwalifikacji – kursy z różnych dziedzin zawodowych!
  • Realizacja płatnego stażu zawodowego trwającego 4 miesiące, w wybranym przez Ciebie zawodzie,
  • Dodatek motywacyjny wypłacany co miesiąc.

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką jeśli:

• Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Jesteś na ostatnim roku studiów lub absolwentem do 5 lat po otrzymaniu dyplomu

Jak wziąć udział?

Wyślij do Nas swoje CV, a my umówimy się z Tobą na spotkanie lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły. W tytule maila wpisz „Absolwent”.
Kontakt: e-mail: monikaw3grzyn@fundacjasustiane.org, tel.; 692 957 833

Projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dzięki czemu jako Fundacja możemy zaoferować kompleksowe wsparcie w wejściu na rynek pracy!

Fundacja Sustinae już prawie 10 lat zajmuje się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością – ale nie tylko.
Prowadzi warsztaty, dofinansowują lub w pełni pokrywają koszty szkoleń i kursów zawodowych, prowadzą doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy ale przede wszystkim organizują staże w wielu województwach.
Główna siedziba fundacji znajduje się w Krakowie, ale fundacja działa również w Warszawie i całym województwie Mazowieckim.